طراحی سایت
يكشنبه 1 ارديبهشت 1398.
 

بیمارستان ها

در این بخش میتوانید با امکانات و شرایط بیمارستان های طرف قرارداد خانه سلامت بوعلی سینا آشنا شوید...

Iranian hospital dubai new buildind

بیمارستان ایرانیان دبی با سابقه حدود 44 سال از بیمارستانهای صاحب نام در کشور امارات متحده عربی میباشد.

در این بیمارستان خدمات متعدد جراحی و داخلی در کنار کلینیکهای متعدد با بالاترین کیفیت ارائه میگردد . شما میتوانید با ثبت نام در سایت و تکمیل فرم مربوطه از تخفیف ویژه خدمات مورد نیاز برخوردار شوید

مركز آموزشي درماني تخصصي و فوق تخصصي بعثت كه از لحاظ جغرافيايي در ميدان رسالت ، بلوار آيت ا.. مطهري واقع شده است در تاريخ 17/7/1385 با انتقال بيمارستان امام خميني (ره ) شروع بكار نموده و راه اندازي شد. سپس بتدريج بخشهاي مختلف ازبيمارستانهاي اكباتان ، شهيد مباشر كاشاني وفاطميه به اين مركز انتقال يافت و در مورخه 1/5/1387 بيمارستان شهيد مباشر كاشاني تعطيل و به اين مركز منتقل گرديد و كليه امور بيماران حوادث وترومائي به اين مركز واگذار گرديد.

ادامه مطلب...

بزرگ‌ترین بیمارستان تخصصی و فوق‌تخصصی قلب و عروق غرب کشور با نام «فرشچیان» در تاريخ 94/6/1 همزمان با سفر هیأت دولت به همدان و به دست رئیس جمهوری افتتاح شد تا جوابگوی صدها بیمار قلبی و عروقی از غرب کشور باشد.
طرح این بیمارستان با 25 هزار متر مربع زیربنا در 9 طبقه و دارای تجهیزاتی همچون ام.آر.آی، آنژیوگرافی، سی.‌تی. اسکن، گاما اسکن هر کدام یک دستگاه، انواع اکوکاردیوگرافی، پمپ‌های جراحی قلب باز، دستگاه اکسیژن‌ساز و امحای زباله، تجهیزات چهارگانه، دستگاه‌های رادیولوژی و تجهیزات بخش‌های ویژه با 200 تخت تخصصی و فوق‌تخصصی است.
انتقال همه بخش‌های بیمارستان اکباتان به بیمارستان فرشچیان انجام شده و این بیمارستان در حال خدمات‌رسانی به بیماران قلبی و عروقی است.

ادامه مطلب...

عضویت در خبرنامه

به منظور دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها در خبرنامه خانه سلامت بوعلی سینا عضو شوید...